Festiwalowi Mastercard OFF CAMERA towarzyszy Player SerialCon. Co roku perspektywa fanowska łączy się z akademicką i branżową. Na wielbicieli telewizyjnych hitów czekają interesujące prelekcje, dyskusje panelowe i warsztaty przygotowane przez krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów. W tym roku patronem tytularnym SerialConu jest player.pl, jeden z najprężniej rozwijających się serwisów VOD w Polsce.

O pracy nad serialami opowiedzą zarówno twórcy stojący przed kamerą – aktorzy – jak i ci sterujący serialowym światem zza niej: scenarzyści, reżyserzy i producenci. A już po zmroku i po zakończeniu części dziennej w festiwalowych kinach będzie można obejrzeć zarówno kultowe, jak i premierowe seriale, którym towarzyszyć będą spotkania z twórcami. Jak co roku nie zabraknie również specjalistycznych warsztatów prowadzonych przez ekspertów.

Przewodnim motywem tegorocznych dyskusji będą polskie seriale – ich obecny rozkwit, różnorodność, kierunki w jakich idą twórcy, wymyślając i produkując kolejne sezony. Zaproszeni goście i twórcy zapytają, jaką szansę mają polskie seriale za granicą i podyskutują, w jaki sposób na polskim rynku serialowym rozwija się sektor premium. Organizatorzy polecą widzom, które hity 2021 warto nadrobić oraz jakie mocne premiery przed nami. 

Wydarzenia w ramach Player SerialCon 2021 odbywają się w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, na Miasteczku Filmowym na Placu Szczepańskim w Krakowie oraz online – na player.pl i na kanałach mediów społecznościowych SerialCon. Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Player SerialCon tradycyjnie będą bezpłatne, a na warsztaty będzie obowiązywać rejestracja. Szczegółowy program poniżej!

Partnerem tytularnym wydarzenia jest Player.pl

fot. Jarosław Praszkiewicz

fot. Jarosław Praszkiewicz

Zapraszamy do śledzenia naszych profilów w mediach społecznościowych:

na Facebooku - SerialCon
na Twitterze - serialcon_krk
oraz na Instagramie - serialcon

Player - Player

 

HARMONOGRAMPLAYER SERIALCON

przejdź do player.pl

 

Kontakt

serialcon@offcamera.pl

serialcon