Image
No one is an island

„Connections – No One Is an Island” zaprasza na interaktywną globalną podróż ery Korona wirusa, poprzez emocje, jakie łączą nas wszystkich. 

7 i 8 września, godz. 19:00 i 20:30, Pałac Potockich, Rynek Główny 20 (wejście od ul. Brackiej. Na miejscu pokierują Państwa nasi #OFFVOLO)

Zamknięte granice, lockdowny i kolejne restrykcje rozdzieliły nas podczas epidemii. Przez długi okres czasu samotność i tęsknota za kontaktem z innymi były aż nazbyt dobrze znanymi uczuciami. Wszyscy byliśmy odizolowani w swoich własnych przestrzeniach. Wraz z wprowadzeniem szczepień, wreszcie zaczęliśmy widzieć światełko na końcu tunelu. Nadszedł czas, żeby zacząć przekraczać granice, wspólnie przerobić to doświadczenie i patrzeć w przyszłość. Jesteście zaproszeni, żeby połączyć się z innymi poprzez interaktywną globalną podróż ery Korona wirusa. Nagraliśmy ponad trzysta opowieści, razem, ze współtwórcami z całego świata. Stanowią one intymne okna na ludzkie życie i to, jak zmieniało się ono w efekcie zewnętrznych okoliczności. „Connections – No One Is an Island” jest interaktywnym filmem. Każdy uczestnik staje się członkiem 9-osobowej grupy, która wspólnie wchodzi w interakcje z materiałem wideo i kształtuje tę podróż razem, poruszając się przez poszczególne emocjonalne fazy pandemii. Prezentowana wersja projektu jest wciąż rozwijająca się i nieukończoną pracą.

Wstęp bezpłatny, ilość miejsc ograniczona!
Zapisy: rezerwacja@offcamera.pl