Weź udział w Mastercard OFF CAMERA i oglądaj filmy, na które czekasz cały rok. Masz w portfelu kartę Mastercard? Ciesz się festiwalem i korzystaj z dodatkowych niespodzianek. 

 

Mastercard Fast Track 

Z kartą Mastercard kupisz bilety i karnety festiwalowe sprawnie, szybko i bez kolejki. Skorzystaj z dedykowanego punktu sprzedaży Mastercard Fast Track, który znajdziesz w Centrum Festiwalowym i spędzaj czas w kinie, a nie w kolejkach. 

 

-20% od Mastercard na bilety i karnety 

Dostęp do najlepszych, niezależnych produkcji z Mastercard jest jeszcze prostszy. Zapłać za bilety i karnety z kartą Mastercard w dowolnym festiwalowym punkcie sprzedaży, również online i korzystaj z 20% zniżki. 

 

Mastercard Special Screenings 

Esencja festiwalu - najlepsze konkursowe filmy i spotkania z twórcami niezmiennie przyciągają tłumy. Chcesz zwiększyć swoje szanse dostania się na te wyjątkowe pokazy, zapłać za bilet kartą Mastercard i poczuj prawdziwego ducha festiwalu podczas Mastercard Special Screenings. 

 

Muzyczne niespodzianki od Mastercard 

Muzyka znów zagości na Mastercard OFF CAMERA i to w realu. Dzięki Mastercard, podczas dźwiękowej odsłony festiwalu, wystąpią dla Was: Kaśka Sochacka – genialne objawienie ostatnich lat oraz legenda polskiego hip-hopu - Sokół! Bądźcie z nami 7 i 10 września w Hali Forum.